Contactgegevens

 
 

Groepsleidsters

► groepsleidingchiromeisjesdb@gmail.com

 

Financieel verantwoordelijke

► chiromeisjesdbfinancieel@outlook.com

 

Sloebers

Lotte Verstraete lotte.verstraete@hotmail.be  
Steffi Dereeper sdereeper@gmail.com  
Merel Dereere mereldereere@icloud.com  
Britt Vandamme britt.vandamme99@gmail.com  
Eline Mazijn eline.mazijn@gmail.com  
Luna Adam luna.adam@telenet.be  

► sloeberschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Miniclub

Ellen Degrande degrandjes@icloud.com   
Jade Ameel jade.ameel15@gmail.com  
Femke Vandenameele femke.vandenameele@gmail.com  
Marjon Verleye marjonverleye@gmail.com  
Margaux Vanbiervliet margaux.vanbiervliet@gmail.com  

► miniclubchiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Speelclub

Femke Gevaert femkegevaert@outlook.com  
Morgane Mortelé morgane.mortele@icloud.com  
Fran Pecceu fran.pecceu@gmail.com  
Manon Maes maes.manon696@gmail.com  
Femke Vanryckegem femke.vanryckeghem@skynet.be  

► speelclubchiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Kwiks

Lies De Hert liesdehert@live.be  
Renée Cloet renee.cloet@gmail.com  
Nina Neirinck nina.neirinck@icloud.com  
Soutkin Alliet Soutkin.0107@gmail.com  
Rune Verplancke rune.verplancke99@gmail.com  

► kwikschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Tippers

Joke Demedts joke.demedts@hotmail.com  
Annabel Caerels annabel.caerels@gmail.com  
Maité Sabbe sabbemaite@gmail.com  
Sofie Bolle sofie.bolle@hotmail.be  

► tipperschiromeisjesdonsco@gmail.com

 

Tiptiens

Annelien Mostrey annelien.mostrey@hotmail.be  
Jozefien Caerels jozefien.caerels@hotmail.com  
Marieke Neyens neyensmarieke@gmail.com  

► tiptienschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Aspi's

Jolien Spillier spillierj@gmail.com  
jasmine Vandierendonck jasmine.vandierendonck@hotmail.com  
Annelies Vereecke annelies.vereecke@icloud.com  

​​​► aspischiromeisjesdonbosco@hotmail.com

 

Het chiroheem ligt in de Pastoriestraat naast de Revinzeschool. De activiteiten gaan door op zondagnamiddag tussen 14u00 en 16u30