Contactgegevens

 
 

Groepsleidsters

 

Financieel verantwoordelijke

  • Femke Gevaert

 

Sloebers

Femke Gevaert femkegevaert@outlook.com 0471 81 56 75
Nina Neirinck nina.neirinck@hotmail.com 0470 31 51 00
Jozefien Caerels jozefien.caerels@hotmail.com 0471 80 30 93
Jasmine Vandierendonck jasmine.vandierendonck@hotmail.com 0498 07 21 71

 

► sloeberschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

 

Speelclub

Annabel Caerels annabel.caerels@hotmail.com 0479 07 14 67
Jolien Spillier spillierj@gmail.com 0492 88 43 49
Renée Cloet renee.cloet@hotmail.com 0498 60 32 57

► speelclubchiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Kwiks

Lotte Verstraete lotte.verstraete@hotmail.be 0491 14 16 33
Marieke Neyens neyensmarieke@gmail.com 0477 04 87 39
Annelies Vereecke annelies.vereecke@icloud.com 0471 26 91 56

► kwikschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Tippers

Annelien Mostrey annelien.mostrey@hotmail.be 0479 76 24 69
Zoë Dumon zoe.dumon@hotmail.be 0476 31 69 36

► tipperschiromeisjesdonsco@gmail.com

 

Tiptiens

Lies De Hert liesdehert@live.be 0489 35 32 01
Ellen Degrande degrandjes@icloud.com 0479 47 03 01

► tiptienschiromeisjesdonbosco@gmail.com

 

Aspi's

Joke Demedts joke.demedts@hotmail.com 0498 02 76 12
Laurie Bintein lauriebintein@hotmail.com 0475 59 70 85

​​​► aspischiromeisjesdonbosco@hotmail.com

 

Het chiroheem ligt in de Pastoriestraat naast de Revinzeschool. De activiteiten gaan door op zondagnamiddag tussen 14u00 en 16u30